Тости за нареченого

привітання на весілля від дружби

Наречений та наречена найважливіші особи на весіллі, тому в їх адресу лунають тости та привітання. Тости за нареченого підійдуть для всіх гостей, адже вони гарні, щирі, їх можна сказати своїми словами.

Тости за нареченого

Чоловік питає у Бога: – Господи! Чому ти створив жінок такими гарними і одночасно такими дурними? – Гарними – щоб їх могли любити ви, чоловіки. А дурними – щоб вони могли любити вас, чоловіків. Якщо ж жінка гарна і розумна, їй, звичайно, важко полюбити чоловіка. Цей чоловік повинен бути винятковим. Таким і є наш наречений. Давайте вип’ємо за нашого виняткового нареченого.

***

Тости для нареченого на весілля

Стрибала жаба по дорозі і не помітила, як на неї каток наїхав. Втиснув її в асфальт і покотився далі. Жаба насилу вибралася з асфальту, обтрусилася, розправила своє тіло і говорить: – Ось притиснув, так притиснув! .. Не те, що наші мужики на болоті! Нашій нареченій пощастило! У неї чоловік спортсмен! І звісно ж, що він буде обіймати її не так, як наші мужики на болоті! За нареченого.

***

Тост за нареченого прикольний

Зустрічаються два приятелі. Один запитує іншого:
– Ти що такий сумний? Як життя?
– Та так собі…
– Чого так?
– Так от дружина з тещею зовсім заїли.
– А ти не давайся!.. Моя тобі порада. Як почнуть насідати, стукни кулаком по столу: “Хто в домі господар?” Побачиш, подіє! А для хоробрості пропусти стаканчик.
І ось прийшов чоловік додому. Дружина і теща відразу взялися за нього – одна бурчить, інша виховує…
Випив він для хоробрості і – бах! – кулаком по столу:
– Хто в домі господар?!
Дружина повільно встає зі стільця:
– Що-о-о?!
Теща теж підіймається з-за столу, руки в боки:
– Що-о-о?!
Мужик, заїкаючись, тоненьким голоском:
– А що… і запитати… вже не можна?
Давайте і ми запитаємо нареченого: “Хто в домі господар?” Хай при дружині і тещі відповість нам. За господаря в будинку! За нареченого!

***

Тост за нареченого та наречену

Шановні гості! Зверніть увагу на молодого. Хто відповість мені на запитання «Де у (ім’я нареченого) серце?». А от і не вгадали! З сьогоднішнього дня його серце там, де знаходиться наша прекрасна, юна і обворожительная наречена. Я хочу випити за те, щоб ці два палаючих серця завжди тягнулися один до одного, і ніколи не знайшлося сили, яка могла б їх розлучить. Отже, друзі, мій тост – за цей молодий союз полум’яних сердець!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *