Що подарувати на день святого Миколая коханому

привітання чоловіку на день святого валентина

Звичайно, свято Миколая – це не День Валентина. Однак, щоб радувати кохану людину, такий спеціальний привід і не потрібний. І якщо ви думаєте що подарувати на день святого Миколая коханому то вам в нагоді стануть такі варіанти:

Що подарувати на день святого Миколая коханому

1. Солодощі у красивій упаковці (майже всі люблять солодке, а в кондитерській можна замовити оригінальну статуетку чи шоколад з вашою фото )

2. Хенд-мейд листівку (листівку можна зробити самому, або купити та записати привітання чи креативне зізнання в коханні самому – такий подарунок буде приємно отримати кожному)

3. Рамочку для фото (а оскільки рамочку без фото дарувати не можна, то роздрукуйте вашу спільну фотографію)

4.  Квиток на концерт, подарунковий сертифікат (в аквапарк, на фітнес, в театр чи кіно – варіантів може бути безліч )

5. Запонки (звісно якщо ваш коханий носить сорочки)

Отже, хлопцю на день святого Миколая подарувати можна будь-що, навіть сніданок у ліжко. :)

А якщо ви не встигли вибрати подарунок коханому, просто проведіть час так, як ви давно мріяли: підіть на каток, боулінг, роледром, покатайтеся на санчатах, зліпіть сніговика… Загалом, будь-які дитячі розваги стануть прекрасною альтернативою звичайним побаченням і подарують той дитячий святковий настрій, якого зараз багатьом так не вистачає. Придумайте щось цікаве для своєї другої половинки.

Так, ви можете подарувати коханій людині набір карток, на яких будуть написані різні дії (поцілуночки, обнімашки, масажі…), які ви готові зробити для неї в будь-який момент, коли вона пред’явить одну з цих карток. Або купіть декілька непотрібних в господарстві, але приємних дрібних подарунків або улюблених солодощів і сховайте їх по всьому будинку. Нехай ваша друга половинка в найнесподіваніших місцях знаходить їх або підказки, де можуть бути заховані ці маленькі радощі життя. Загалом, фантазуйте, придумуйте, винаходьте і отримуйте задоволення від тих чудес, які ви подаруєте найважливішим людям у вашому житті!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *