Що подарувати на день святого Миколая дівчині

привітання чоловіку на 23 лютого

Скоро прийде день святого Миколая, тому багато хто задає собі питання що подарувати на день святого Миколая дівчині. Дівчата та навіть кохані жінки теж ті ще діти, тому подаруйте своїй коханій на день святого Миколая не лише привітання, гарні емоції, а й цікаві подарунки.

Що подарувати на День святого Миколая дівчині

1. Солодощі у красивій упаковці (майже всі дівчата люблять солодке, а в кондитерській можна замовити оригінальну статуетку чи шоколад з вашою фото )

2. Спідню білизну (звісно якщо ви тільки почали зустрічатися такий подарунок може бути недоречним, та й з розміром можна помилитися)

3. Хенд-мейд листівку (листівку можна зробити самому, або купити та записати привітання чи креативне зізнання в коханні самому – такий подарунок буде приємно отримати кожній)

4. Косметику (косметику для обличчя купуйте лише коли впевнені у правильності свого вибору, парфуми можна обрати виходячи з спільних вподобань)

5. Квітку в вазоні (якщо ваша дівчина чи подруга любить живі квіти, то їй буде приємно отримати такий подарунок)

7. Рамочку для фото (а оскільки рамочку без фото дарувати не можна, то роздрукуйте вашу спільну фотографію)

8. Квиток на концерт, подарунковий сертифікат (в аквапарк, в салон краси, на фітнес, на танці, в театр чи кіно – варіантів може бути безліч )

9. Ювелірні вироби (звісно також можна подарувати гарну підвіску, сережки, браслет, каблучку )

Отже, дівчині на день святого Миколая подарувати можна будь-що, навіть сніданок у ліжко. :)

А якщо ви не встигли вибрати подарунок коханії, просто проведіть час так, як ви давно мріяли: підіть на каток, покатайтеся на санчатах, зліпіть сніговика… Загалом, будь-які дитячі розваги стануть прекрасною альтернативою звичайним побаченням і подарують той дитячий святковий настрій, якого зараз багатьом так не вистачає. Придумайте щось цікаве для своєї другої половинки.

Так, ви можете подарувати коханій людині набір карток, на яких будуть написані різні дії (поцілуночки, обнімашки, масажі…), які ви готові зробити для неї в будь-який момент, коли вона пред’явить одну з цих карток. Або купіть декілька непотрібних в господарстві, але приємних дрібних подарунків або улюблених солодощів і сховайте їх по всьому будинку. Нехай ваша друга половинка в найнесподіваніших місцях знаходить їх або підказки, де можуть бути заховані ці маленькі радощі життя. Загалом, фантазуйте, придумуйте, винаходьте і отримуйте задоволення від тих чудес, які ви подаруєте найважливішим людям у вашому житті!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *