Що подарувати на день святого Миколая дитині

миколайчик подарок детям

Ось уже і наближається день святого Миколая, і кожна мама задумується над вибором подарунків для своїх дітей. Звісно можна вивчити гарне привітання на день святого Миколая, та купити якісь солодощі, та чи можна цим здивувати когось?

Що подарувати на День святого Миколая дитині

Оскільки діти люблять солодке і все яскраве, ми пропонуємо тобі такі подарунки:

1. Солодощі в мішечку – Коли купуєте солодощі дитині, варто уникати яскравих цукерок, у них дуже багато барвників, також важливо читати інформацію на упаковці. Склад цукерок розповість сам за себе. Якщо там надто багато добавок і емульгаторів, відмовтеся від таких солодощів.

При виборі шоколаду бажано купувати той, що розроблений спеціально для дітей. У ньому буде багато молока і мало самого шоколаду, який може збудливо діяти на нервову систему дитини.

2. Домашню випічку в формі зірочок у красивій упаковці

3. Піжаму – вибирайте піжаму з улюбеними мультяшними героями, яку ваша дитина буде залюбки одягати.

4. Хатню тваринку

5. Дрібниці для хобі: альбоми для малювання, глобуси, балетки, будь-які іграшки про які ваш малюк давно мріє також стануть прекрасним подарунком.

6. Книги – хто з нас не любив отримувати нові книги в дитинстві, цікаві казки, пізнавальні енциклопедії. Для найменших діток цілком підійде розмальовка з яскравою обкладинкою, віршики для розвитку пам’яті.

7. Квитки – організуйте дитині похід у кінотеатр на довгоочікуваний мультфільм, дитяче свято з друзями в затишному кафе, похід на циркову виставу або в аквапарк!

Якщо раптом від малюка ви почуєте щось на кшталт: «А як Святий Миколай встигає за одну ніч обійти всіх дітей?». Можна відповісти приблизно так: «У Святого Миколая дуже багато помічників. Кожен дорослий, якщо захоче, може стати їм». У цих словах немає обману і руйнування відчуття Дива.

Батьки завжди знають напевно, чого б хотілося дитині найбільше в цей час. Тож варто просто «підслухати» її бажання і подарувати їх на День Святого Миколая!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *