Привітання з Вербною неділею в прозі

Привітання з вербною неділею фото

Вітання, поздоровлення, смс, привітання на Вербну неділю у прозі.

Привітання на Вербну неділю у віршах

Привітання з вербною неділею проза

З Вербною неділею! У цей особливий день, що прийшов до нас з біблійних часів, хочу побажати вам благополуччя, любові і щастя. Добро, радість нехай ідуть з вами рука об руку. Нехай сам Господь береже вас і охороняє на життєвому шляху.

***

Ось і настала остання неділя перед Великоднем – Вербна неділя. Гілки верби, які прийнято освячувати в цей день, ще називають «гілками чесноти». Вона символізує весняні свята, нове життя або прийдешнє оновлення. І нехай Вербна неділя принесе у ваші душі щось нове, живе, добре, а все біди і негоди розвіються з першим весняним вітром.

Привітання з вербною неділею в прозі

З Вербною Неділею! Нехай весняна гілочка верби стане символом чистоти твоїх помислів і щирої віри. Як вона прагне вгору, до сонця, нехай точно так і твоє життя прагне до успіхів і злетів.

Привітання на Вербну неділю проза

Вербна неділя – свято, коли хочеться згадати всіх, хто дарував і дарує нам впевненість у те, що життя не марна , адже ми живемо і день за днем боремося з труднощами і негараздами заради тих, кого любимо. Нехай у кожного завжди будуть поруч дорогі люди, заради яких варто жити і творити.

***

Нехай з дзвоном дзвонів, що долинає з церков у Вербну неділю, в твоєму житті запанує справжня гармонія і згоди. Нехай душа і тіло завжди якісно співпрацюють один з одним, покращуючи і доповнюючи твою сутність. Щастя і божественної любові! Успіху і радості!

Привітання на Вербну неділю в прозі

Вітаю вас з Вербною Неділею! Від усього серця бажаю здоров’я всім членам вашої родини і світлої весни! Нехай всі нещастя і прикрості обійдуть вас стороною, і тільки радість і добро знайдуть до вас дорогу!

***

Від усієї душі вітаю тебе з Вербною Неділею, днем, коли Господь наш увійшов до Єрусалиму! Нехай у цей день в твій будинок увійде щастя, здоров’я і світло! Нехай освячені верби бережуть твій будинок від напастей, а тебе від хвороб!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *