Привітання з Різдвом проза

рыздво

Привітання з Різдвом в прозі не потребують додаткового часу для їх вивчення на память. Вітання на Різдво своїми словами – це гарний вибір, щоб привітати маму, тата, бабусю, дідуся, сестру, брата, друзів, коханих, та всіх близьких.

Привітання з Різдвом проза

З Різдвом вітаю, гараздів бажаю, здоров’я міцного, кохання палкого, в кишенях достатку, на Багамах хатку!!!

***

Нехай Різдво у вишиванці розбудить тебе щасливо вранці і принесе в твою хату тепло та радощів багато! Розбудить пристрасні надії,зерном і щастям тебе засіє

***

Привітання на Різдво в прозі

Різдвяна нічка – особлива: Христос родився на землі! Хай буде свято це щасливим, хай сяє зіронька Землі! І лине променем сріблястим на щастя- долю у ваш дім, надія й віра на все краще хай будуть оберегом в нім! вітаю з Різдвом Христовим!

***

Вітання на Різдво

Хай різдвяна добра казка подарує тепло і ласку, хай різдвяні світлі зорі знищать смуток весь і горе; щастя, радість і добро хай несе Вам всім різдво!
***

Побажання на Різдво

Вітаю з Різдвом Христовим та Різдв’яними святами! Бажаю щоб з першою різдв’яною зіркою у Ваш дім зійшло Боже благословення, щастя, здоров’я, добробут, мир і злагода!

***

Мир і щастя в Вашій хаті, щоб були Ви всі багаті, щоб колядочка лунала і кутя щоб смакувала, пампушки були румяні, ну і Ви не дуже п’яні…
Вітаю з вечерею та Різдвом Христовим…
***

Привітання з Різдвом Христовим у прозі

З Різдвом Христовим! Веселих Вам свят та людського тепла, хай буде достаток і гарні діла, здоров’я міцного та щастя без краю, усього найкращого щиро бажаєм! Христос народився!

***

Привітання на Різдво Христове своїми словами

Хай Різдвяне Янголятко принесе кохання в хатку, поцілунки і дарунки тільки вищого гатунку. Хай лунає в хаті сміх – з Різдвом Христовим Вас усіх.
***

Христос рождається! Славімо його! Гарних вам свят, веселих коляд, запашної куті та чарочки на столі. Будьте здорові, багаті, з Богом у хаті.
***

Привітання з Різдвом своїми словами

З нагоди Різдвяних свят бажаю здоров’я і радості, добра і затишку, Божої ласки і любові! Христос ся рождає!
***

Хай Aнгел торкнеться Вас ніжним крилом, зігріє Вам серце різдв’яним теплом. Хай радість, кохання наповнять Ваш дім, оселиться щастя та спокій у нім. Веселого Різдва!!!

***

Прикольні привітання на Різдво в прозі

Москалi закрили газ, щоб замерзли пis’kи в нас. не ведiться ви на це, бо зiгрie нас сальце.Шинка, м’ясо и ковбаси i Рiздв’янi прибамбаси!
В **пi бачили ГАЗПРОМ, ВСIХ вiтаемо з Рiздвом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *