Привітання на Новий Рік подрузі (другу)

новий

Привітання на Новий Рік друзям, подрузі чи другу – невідємний атрибут новорічного застілля, адже всі бажають один одному гарного початку нового року.

Привітання з Новим роком другу

З Новим роком тебе я вітаю. Все, що найкраще тобі я бажаю, Щоб мрії твої збувались завжди, Щоб щастя своє ти зумів зберегти.

***

Вітання з Новим роком другу

З Новим Роком в добрий час Дід Мороз іде до нас, А до тебе хай завітає З тим що серце забажає, Хай принесе тобі у хату, Щастя й радості багато Хай здоров’я повний міх Покладе на твій поріг!

***

Побажання на Новий Рік другу

Хай пісня лунає від краю до краю, Із роком Новим тебе я вітаю! Живи ти щасливо, живи ти багато, Хай лихо й незгода мине твою хату. А щоб все це збулося, треба чарку налити І в ніч Новорічну до дна осушити.

***

Привітання на новий рік друзям

Я бажаю друзі вам здоров’я і сили, Щастя, радості, сміху і успіхів теж. Щоб у році Новому вас щиро любили І щоб ви всіх любили по-справжньому теж. Хай щастить вам в роботі на кожному кроці, Хай живеться вам легко і радісно всім. Миру, злагоди, ласки у Новому році І любові у кожному серці людськім!

Автор – Надія Красоткіна

 ***

Вітання на Новий Рік для друзів

З Новим роком, друзі, щастя вам у хату, І міцне здоров’я хай іде до вас. Миру і любові та тепла багато Хай дарує всім вам цей чарівний час.

Автор – Надія Красоткіна

 ***

Привітання на Новий Рік подрузі 

У новорічну ніч казкову Хотіла б побажати вам, Щоб новий рік приніс Всім щастя. Щоб доля посміхнулась нам. Бажаю злагоди і миру, Бажаю дружби і тепла. І щоб достаток та надію В дім кожен доля принесла!

***

Привітання на Новий Рік для подруги

З Новим роком! З новим щастям! Хай завжди в очах іскряться Усміх, радість і кохання, Хай здійсняться всі бажання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *