Привітання на Новий Рік чоловіку (жінці)

новигод

Привітання з Новим роком чоловіку та жінці не лише мають бут щирими, а й ніжними та романтичними. Неважливо, скільки ви перебуваєте в шлюбі – рік чи десять років, важливі ваші почуття один до одного.

 Привітання з Новим роком дружині

Свою дружину я вітаю,
Така у мене ти одна,
І в Новий рік тобі бажаю:
Ти будь весела, не сумна.
Щоб частіше посміхалась,
Щоб нікого не боялась,
Щоб завжди красива була,
І про мене не забула!!!

***

Привітання на Новий рік жінці в прозі

Моя дорога і улюблена дружина! Я хочу привітати тебе з наступаючим Новим роком. У наступному році я урочисто обіцяю приходити додому тільки вчасно, дарувати тобі квіти і подарунки не тільки у свята, а без приводу, і радіти, коли до нас в гості приходять твої подруги. Я дуже тебе люблю і хочу, щоб ми зустріли разом ще не один Новий рік. З Новим роком, дорога моя!

***

Привітання на Новий рік жінці

 Мені дуже пощастило з супутницею життя, адже моя дружина – найкрасивіша, найніжніша, сама ласкава і сама турботлива на світі. Моя дорога і улюблена дружина! Я вітаю тебе з Новим роком і бажаю тобі, щоб в наступному році ти завжди відчувала себе найщасливішою – а я зроблю для цього все, що від мене залежить. З Новим роком!

***

Привітання з Новим роком чоловіку

Вітаю свого чоловіка з Новим Роком!
Нехай біда минає його боком!
Хай серце радіє, душа хай співає,
А настрій святковий весь рік не зникає!
***

Вітання з Новим роком чоловіку

Моя найрідніша людина,
Ти мій коханець й друг навік.
З тобою ми уже родина,
А ти – мій любий чоловік!
Хай Новий рік буде прекрасним,
І щастя посміхнеться тобі знов,
Бажаю, щоб повік не згасла
Гаряча і палка наша любов!
***

Привітання з Новим роком чоловіку в прозі

Мій милий, мій коханий чоловік! Ти дорогий мені так, як і доріг більше жодна людина на Землі. Я дуже ціную твою ніжність, любов і підтримку. Спасибі тобі за те, що ти завжди поруч і приходиш на допомогу в будь-якій ситуації. Нехай Новий рік принесе нам ще більше любові, щастя і ніжності. Коханий мій, з Новим роком!

***

Привітання на Новий рік чоловіку

Що потрібно жінці, щоб відчути себе щасливою? Діаманти? Ні! Норкова шуба? Ні! Їй потрібен люблячий чоловік, який наповнить щастям кожен день і кожну хвилину її існування. Я дуже рада, що у мене є ти – ти даруєш мені це щастя. У Новому році я бажаю тобі ніколи не втрачати оптимізм, домагатися поставлених цілей, поменше сумувати і побільше радіти. І пам’ятай – у тебе є любляча дружина, яка готова підтримати тебе у всіх починаннях. З Новим роком!

***

Вітання на Новий рік коханому чоловіку

 Мій коханий чоловік! Ти – моя опора і захист. Я знаю, що можу покластися на тебе абсолютно в будь-якій ситуації – ти завжди допоможеш, потішиш і захистиш. За тобою я – як за кам’яною стіною. Спасибі тобі за те, що ти поруч. Нехай в Новому році наша любов міцнішає з кожним днем, а спільне життя приносить тільки позитивні емоції. З Новим роком, коханий!

А найголовніше говоріть, те що ви відчуваєте, і будь яке привітання на новий рік для жінки чи чоловіка стане приємним сюрпризом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *