Привітання на Новий Рік 2015 в прозі

Привітання на Новий Рік 2015 в прозі

Вітаємо вас з роком Вівці і бажаємо: будьте чарівні, щирі, артистичні і талановиті, але при цьму не дозволяйте – нерішучості, егоїзму і безвіллю – впливати на ваше життя. Беріть від покровительки року тільки найкраще!
***

Чуєте легкий цокіт копит і ніжний дзвін дзвоника? Це до нас іде Вівця. На її спині – мішок подарунків. Там можна знайти пакунок щастя, флакончик з любов’ю, брикет здоров’я, конверт з грошима, листівку з усмішками друзів та привітаннями від них, ключ для відкриття нових дверей і чарівну паличку, що виконуює бажання. Вибирайте те, що вам здається найважливішим. З Новим роком!
***

Новорічні привітання в прозі на 2015 рік

Нехай 2015 принесе вам набагато більше щастя, ніж попередній, але при цьому виявиться гірше, ніж наступний. Нехай він стане початком низки довгих благополучних років, які будуть тривати і тривати, поки вам не набридне пізнавати цей світ і користуватися його благами. З Новим роком!
***

Ми вам бажаємо, щоб у новорічну ніч ви відкрили двері в щастя, за якими вас чекає любов, достаток, здоров’я ваших близьких і ваше власне, успіхи в роботі і просто життєва удача. Нехай 2015 виявиться тим самим чарівником, який виконує найзаповітніші бажання!
З наступаючим вас Новим роком!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *