Новорічні тости прикольні

нов рик

Новорічні тости прикольні – стануть прикрасою будь-якого застілля, вони розвеселять та піднімуть настрій. А також це гарний спосіб побажати друзям та рідним всього найкращого в Новому році.

Новорічні тости прикольні

Свято Нового року – свято контрастів: на вулиці мороз, сніг, темно, а вдома виблискують вогні, весело, тепло, гарна ялинка, святковий стіл … Нехай і в новому році, як би не вирували навколо вітри і негаразди, а в будинку і на душі буде світло і затишно.
Нехай здійсняться в новому році всі наші бажання! Піднімемо за це келихи

***

Новорічні тости прикольні 2014

Розпитують одного електрика, цікава чи є у нього професія?
– Професія в мене, звичайно, цікава, але небезпечна. З’єднаєш, наприклад, не ті дроти, і тебе вдарить струмом!
Так вип’ємо ж за те, щоб у новому році життя не вступало з нами в інтимні стосунки!

***

Новорічні тости

Піднімемо келихи за те, щоб проводи старого року відрізнялись від проводів потягу на вокзалі: поїзд, віднімає друзів та коханих, а минає рік принесе нам їх!

Давайте вип’ємо за те, щоб так було завжди!

***

Новорічні тости 2014

Багатьом відомо, що в Італії існує традиція перед новим роком викидати з вікна старі і непотрібні речі. Ми, звичайно, не в Італії, але цей звичай так гарний, що мені хотілося б поставити вам усім викинути з пам’яті як непотрібний мотлох старі образи, сварки, погані вчинки, заздрість. Якщо ми все це зробимо, то виявиться, що в нашій пам’яті залишилися тільки теплі та приємні спогади про старий рік. Запам’ятаємо його таким, і тоді наступив новий рік буде краще минулого!

***

Новорічні тости смішні

Давайте вип’ємо за Діда Мороза та Снігуроньку: скільки себе пам’ятаю, – не хворіють, не старіють і гроші на подарунки завжди є!
За те, щоб ми теж були такими!

***

Новорічні тости красиві

Було так, йшли три мандрівника. В дорозі їх застала ніч. Вони побачили будинок, постукали. Їм відкрив хазяїн і запитав: “Хто ви?”
– Здоров’я, Любов і Багатство. Впустіть нас переночувати.
– Шкода, але в нас тільки одне вільне місце. Піду, пораджуся з сім’єю, кого з вас впустити.
Хвора мати сказала: “Давайте упустимо Здоров’я”. Дочка запропонувала впустити Любов, а дружина – Багатство. Поки вони сперечалися, мандрівники зникли.
Так вип’ємо за те, щоб у новому році в нашому будинку завжди було місце для Здоров’я, Любові та Багатства!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *