Новий Рік сценарій свята

нов рик

Cценарій свята Новий Рік – дуже легкий і веселий , що дозволить Вам змінити його на свій розсуд. Новорічні конкурси цього сценарію для проведення Нового Року можна урізноманітнити , змінювати , і доповнювати .
Бажаємо приємного Новорічного вечора !

Новий Рік сценарій свята

Афіша :
Увага! Увага!
У нас сьогодні Карнавал !
Добрим для Вас нехай буде сюрпризом –
Ваш найкращий костюм нагороджується призом !
На свято швидше поспішайте , друзі !
Веселощі таке пропускати не можна!
Ми віримо , що кожен зібратися готовий ,
Без запізнення , в … годин!

Сценарій Свята Нового року – Новорічна подорож

( Звучать новорічні позивні на мотив ” В лесу родилась елочка ” . )
Конферансьє : Новий Рік – найбільш радісний , яскраве і веселе свято , його люблять і дорослі , і діти, і кожна людина хоче провести його так , як йому хочеться. Хтось йде в нічний клуб або шикарний ресторан , хтось зустрічає Новий Рік в домашньому колі , деякі виїжджають на природу на базу відпочинку, де є зимові розваги , а я зараз пропоную вам відправитися зараз в приголомшливе незабутнє новорічне подорож , в кругосвітній круїз по нашої новорічної прекрасній планеті і разом з іншими народами Землі відсвяткувати Новий Рік 2013 ! А перед далекою поїздкою я пропоную заповнити фужери і випити за удачу , так як успіх нам потрібен скрізь і постійно : і в роботі , і в індивідуальних справах, природно , і , в дорозі.
конферансьє :
Нехай удачу вам подарує Новий Рік !
Допоможе складні вирішити завдання ,
І неодмінно з собою принесе ,
Щастя і любов на додачу!
( У залі чути звуки коліс поїзда , свисток паровоза , крики , шум вокзальної площі. Шумове та музичне оформлення вечора несе високу смислове навантаження , і допомагає відтворити атмосферу того куточка планети , куди “прямують ” учасники святкового вечора , а веселі мелодії відомих пісень і виконавців зможуть поліпшити загальний настрій гостей і занурити їх у атмосферу Нового Року. )

Конферансьє : Дорогі гості , ми зараз розміщуємося в комфортному вагоні поїзда , в м’яких кріслах нашого новорічного ” Сапсана ” і поїзд відходить від станції , несучи нас в подорож по новорічної планеті Земля. І перша наша станція – країна Польща .
( Чути польська музика , польська пісня. )

Конферансьє : Варшава – це столиця Польщі , і в новорічні свята вона стає справжнім веселим балаганом , в якому день і ніч відбуваються святкові карнавальні ходи , на яких чоловіки одягають жіночі костюми , жінки переодягаються в чоловічі одягу , дітвора розписує собі фарбами особи , а міські вулиці прикрашають великими гронами повітряних різнокольорових кульок . О 12 годині ночі , коли лунає бій годинника на будівлі міської ратуші , городяни дружно починають тріскати з шумом повітряні кулі, і виходить ось такий веселий своєрідний новорічний салют. А давайте і ми організуємо новорічний галасливий святковий салют!

Конкурс: запрошуються 3-5 пар ( жінка і чоловік ) , кожній парі пропонується великий повітряна куля, яка потрібно розташувати так , щоб при танці він знаходився між ними. Поки грає музика , пари кружляють у танці ; як тільки звуки музики вщухнуть , потрібно як можна швидше і міцніше обійняти і притулитися до один одного таким чином , щоб від тиску лопнув повітряна куля . Чий постріл лопнув кульки буде першим, та парочка і стає переможцем конкурсу. Перемогла пара вимовляє новорічний тост. )

( Чути стукіт коліс поїзда , гудки. )
Конферансьє : Ми прибули на станцію Італія .
( Чути італійська музика , наприклад , пісні Адріано Челентано , Тото Кутуньо та ін )
Конферансьє : В Італії прийнято в Новорічну Ніч викидати з вікон на вулицю стару зламану , що відслужила начиння і меблі : столи , телевізори , стільці , посуд , лампи , дивани – є цікава прикмета , що говорить , що якщо викинеш у вікно в Новий Рік стару річ , то в новому році, що придбаєш заміну – таку , але тільки нову. А ще в кожній родині неодмінно спечуть новорічний смачний пиріг , в якому заховано багато символічних речей – сюрпризів. І ми для вас приготували схожий пиріг , зараз відламайте по шматку і відкрийте таємницю – що вас чекає в наступаючому в Новому Році .

(Тест – завдання : на красивому широкому підносі лежить святково розфарбований під пиріг аркуш картону , який складається з невеликих трикутників – шматочків новорічного Пірона . На звороті кожного треуголніка – зображений символ того , що очікує конкурсантів :
серці – любов ,
книга – цікаві знання ,
рубль – багатство ,
ключ – нове житло ,
сонце – успіх ,
послання – известия ,
автомобіль – покупка нової машини ,
обличчя людини – нове знайомство ,
стріла – досягнення мети ,
годинник – зміни в житті ,
дорога – поїздка ,
подарунок – сюрприз ,
блискавка – випробування ,
фужер – свята і т.д.)

( Чути стукіт коліс поїзда , потім звучить музика німецького композитора , наприклад Йоганна Себастьяна Баха. )

Конферансьє : наш поїзд прибув на чергову станцію , це – Німеччина , країна де народилися великі поети , музиканти , вчені (тут можна запропонувати гостям назвати імена відомих німців і нагородити призом , останнього , хто назве ім’я). У Німеччині є дуже цікава щаслива прикмета : якщо зустріти сажотруса в новорічну ніч і забруднитися в сажі , то рік буде щасливим і вдалим. А о 12 годині в Новорічну ніч потрібно забиратися на столи та стільці і ” встрибують ” в наступаючий Новий Рік , з веселими криками !

( Проводиться конкурс для гостей чоловічої статі. 3-4 чоловіки шикуються на одній лінії і ” встрибують ” в наступаючий Новий Рік. Перемагає той , хто зумів ” вискочити” далі за всіх , він і вимовляє новорічний тост. )

Конферансьє : Ну от ми проїхалися по Європі , а тепер вирушимо в екзотичну жарку , Африку , але поїзда туди не ходять , і ми поїдемо на великому красивому автомобілі.

( Чути шум двигуна автомобіля , звуки клаксона . )

Конферансьє : Ви знаєте , в одному з племен , у Кенії , в Новий Рік при зустрічі одноплемінники плюють один в одного , так вони бажають один одному здоров’я , щастя і удачі. Так , вельми екзотичний звичай , однак ви не хвилюйтеся , ми плювати один в одного не будемо , однак привітати по- африканськи друзів спробуємо.
( Викликаються 3-5 учасників. Їм видаються дитячі соски – пустушки . Перемагає той , хто далі інших виплюне пустушку . Переможець вимовляє тост. )

Конферансьє : Африка – жарке палюче сонце , непрохідні джунглі й темпераментні , запальні танці . Я оголошую африканський хореографічний марафон.
( Танцювальне відділення на 20-30 хвилин. У ході танців можливо вибрати кращого “вождя” племені , танцюристів і вручити приз – новорічну стегнах пов’язку ( стрічку мішури. )

Конферансьє : Продовжуємо нашу подорож , пересідаємо з автомобіля на корабель і пливемо в Америку.
( Чути плескіт хвиль , крик чайок. )
Конферансьє : Є прекрасний звичай : до того як відправитися в плавання , про борт судна розбивають пляшку шампанського , однак розбивати ми її не будемо , а будемо розливати по келихах і піднімемо наступний тост :
Новий рік усіма нами бажаємо .
І в серця вже наші увійшов .
Обіймаємо , цілуємо , бажаємо ,
Щоб у вас було все добре !
( Звучать пісні М.Джексона або Мадонни. )

Конферансьє : Отже , ми в Америці … Хмарочоси , статуя свободи , Майкл Джексон , Мадонна і , природно , Арнольд Шварценеггер. Щороку в переддень Нового року в Америці проводиться конкурс на самого сильного , спритного , витривалого , мужнього чоловіка .

Конферансьє : Прошу сюди пройти сильних , сміливих і спритних чоловіків (до 5 осіб). Ваше завдання : тримаючи праву руку за спиною , однією лівою , тримаючи розгорнуту газету за куточок , зібрати її в кулак. Найбільш швидкий і перевірений – переможець. Переможець вимовляє тост.
( Проходить конкурс. )

Конферансьє : Пора вирушати далі. Ми пересідаємо в літак і летимо до Японії.
( Чути шум літака , японська музика . )

Конферансьє : 31 грудень японці затівають генеральне прибирання , а з боєм годинника в 12 години ночі лягають спати , щоб встати перед світанком і зустріти новий рік з першими променями сонця, що сходить . Японія – незбагненна і загадкова країна , жителі якої володіють багатьма талантами , один з них – читання думок іншої людини . Отже, ми в салоні відомого японського мага (роль якого буду виконувати я) , і ми зможемо почути думки будь-якого з гостей.
(Тест – жарт . Заздалегідь готується диск з окремими рядками з пісень приблизно наступного змісту:
1 . ” Ну , де ж ви , дівчата , дівчата , дівчата , короткі спіднички , спіднички , спіднички …”
2 . “Допоможи мені , допоможи …”
3 . “Ти кинув мене , ти кинув мене …”
4 . “Ці очі навпроти – калейдоскоп вогнів … ” і т.д.
Коли конферансьє – маг підходить до чергового гостя і починає водити руками над головою людини , звукорежисер включає пісню , і всі чують думки гостя . Коментарі ведучого з приводу почутої думки обов’язкові. Досить до 8-10 ” думок ” на диску. )
Конферансьє : Ну а тепер злегка відпочинемо від нашої подорожі.
( Танцювальне відділення на 20-30 хв.)

Конферансьє : Непогано зустріти Новий Рік у гостях , а вдома все-таки краще , ми повертаємося додому , до Росії.
( Чути ” Бариня” або російська танечна . )

Конферансьє : Ви знаєте , дорогі друзі , що до 1700 року в Росії не святкували Новий Рік. 15 грудня 1699 , Петро I видав указ про те , що з 1 січня 1700 , починається нове літочислення на Русі , в цей день потрібно палити з гармат , палити смолу , прикрашати будинок ялиновими і смерековими гілками , і ” веселощі лагодити з танцями , музикою та іграми ” . Послідуємо , друзі , указом Петра I і продовжимо зустрічати Новий Рік !
А вас чекає наступний конкурс ” Годинник з сюрпризом” . Перед вами – годинник з сюрпризом , а посеред вас сидить власник цього сюрпризу. Хто це? Поки не знає ніхто. Навіть я . На ваших запрошеннях є номери . Стільки ж номерів розташовується в нашому лототроне , за допомогою якого я визначу першого кандидата на приз сьогоднішнього вечора. Отже, увага , я запрошую володаря запрошення під номером …
А тепер ви самі оберете собі конкурента , вийміть з лототрону ще один квиток. І другим кандидатом на приз стає власник квитка під номером …
Увага! У чому суть всієї затії ? Той з вас , хто переможе в першому конкурсі , пересуває стрілку годинника на одну цифру і за допомогою лототрону визначає наступного власного конкурента. Отже, ми граємо , поки хвилинна стрілка не досягне 12 -ти . Той , хто це зробить , і отримає наш найголовніший приз.
( Спочатку годинник встановлено на 11 годинах 5 хвилинах . )

Конферансьє : 1 конкурс. Дайте відповідь на питання: у якій країні улюбленим новорічним розвагою молодих жінок є стрибки у висоту ? Варіанти : у Південній Африці , Ефіопії , Кореї , Франції? ( У Кореї )

Конферансьє : Я вітаю вас . Ви виграли в цьому конкурсі , пересуньте стрілку на годиннику на одну цифру (11 годин 10 хв). А ви ( програв ) не турбуйтеся , ви отримуєте втішний приз. ( За допомогою лототрону вибирається наступний суперник переможця . )

Конферансьє : 2 конкурс. Перед вами шкатулка і 7 стрічок визирають з під кришки , до однієї зі стрічок прив’язаний приз. Той , хто витягне стрічку із призом , на жаль , програв (так як приз він вже отримав ) . ( Проходить конкурс. Вибирається наступний кандидат. Переводяться годинник. )

Конферансьє : 3 конкурс. У Новий Рік ми бажаємо один одному не тільки лише здоров’я , але ще і побільше грошей , вони нікому не завадять ! Отже , хто швидше перерахує грошові кошти (дрібниця ) , які лежать в банку ( на блюдце , в конверті) , і назве точну суму , той і пересуне стрілку на 11 годині 20 хвилин . ( Проходить конкурс. Вибирається наступний кандидат. Переводяться годинник. Проиграли – втішний приз. )

Конферансьє : 4 конкурс. Вам потрібно як можливо швидше вирізати з серветки ( паперу ) сніжинку . ( Проходить конкурс. Вибирається наступний кандидат. Переводяться годинник. Проиграли – втішний приз. )

 

Конферансьє : 5 конкурс. Найулюбленіші ласощі Снігуроньки – морозиво. Назвіть по черзі сорти морозива. Хто назве останній сорт , виграє , але думати не можна більше 10 секунд. ( Проходить конкурс. Вибирається наступний кандидат. Переводяться годинник. Проиграли – втішний приз. )

Конферансьє : 6 конкурс. У Новий Рік проводяться найбільш дивні конкурси , раптові . І тут один з них : подивіться уважно на себе і порахуйте гудзики , у кого більше гудзиків , той і перемагає. ( Проходить конкурс. Вибирається наступний кандидат. Переводяться годинник. Проиграли – втішний приз. )

Конферансьє : 7 конкурс. У Новий Рік прийнято ворожити . Давайте погадаємо і ми . Ви по черзі відриваєте 1 або 2 або 3 лепесточка від ромашки , кому дістанеться останній пелюстка , на жаль програє (усього пелюстків 21 штука) . ( Проходить конкурс. Вибирається наступний кандидат. Переводяться годинник. Проигравшему втішний приз. )

Конферансьє : 8 конкурс. Після свята залишається постійно чимало сміття , вам потрібно навести порядок: засуньте зім’яті газети в пляшки з-під шампанського , хто швидше. ( Проходить конкурс. Вибирається наступний кандидат. Переводяться годинник. Проиграли – втішний приз. )

Конферансьє : 9 конкурс. У Новий Рік є чудова традиція вбиратися в карнавальні костюми. Ваше завдання : вбратися з високою швидкістю – прив’язати собі бантик на волосся. ( Проходить конкурс. Вибирається наступний кандидат. Переводяться годинник. Проиграли – втішний приз. )

Конферансьє : 10 конкурс. У цій капелюсі розташовуються різноманітні слівця , ви по черзі дістаєте, читаєте , згадуєте і співаєте рядки з пісень, де зустрічаються ці слова . Однак пісні зобов’язані бути про зиму і новорічному святі ( ялинка , хоровод , холод , іній , сніжинка , бурулька і т.д.). ( Переможець переводить годинники на 11 ч. 55 хв . , Вибирається останній кандидат. )

Конферансьє : 11 конкурс. Конкурс побажань на Новий Рік. Той , хто задумався більш , ніж на 5 сек. , Програє і отримує втішний приз.

Конферансьє : Переможцю – святковий сюрприз (шампанське , коробка цукерок , новорічна ялинкова іграшка або знак прийдешнього року ) .

Конферансьє ( переводить годинники на 12 годин і піднімає тост ) : Дорогі друзі ! У народі кажуть : “Краща пісня , яка ще не проспівана , найкраще місто , який ще не побудований , найкращий рік , який ще не прожитий . ” Так нехай же новий рік принесе нам 365 сонячних днів , велика кількість добрих зустрічей і посмішок. Нехай збудуться ваші мрії і плани! З Новим Роком ! З новим щастям!

Конферансьє : Друзі , який же Новий Рік без Дідуся Мороза? Милому Дідові Морозу ми сьогодні відправимо телеграму , я от уже склав текст , да от забув написати ” прикметники ” . Так що від кожного гостя – по одному ” прикметника ” .
( Конферансьє записує в бланк до ряду всі вимовлені прикметники , після читає вголос , що вийшло. Текст телеграми :
” … Дід мороз! Все … гості нетерпляче чекають твого … приходу . Новий Рік – найбільш … свято в році. Ми з … настроєм будемо співати для тебе … пісні , танцювати … танці ! Нарешті настане … Новий Рік ! Як не хочеться говорити про … роботі . Однак ми обіцяємо , що будемо трудитися … і отримувати лише … зарплату. Так що відкривай скоріше власний … мішок і вручай нам … подарунки. З повагою до тебе , … тітоньки і … дядечки ! ”
Конферансьє відкриває танцювальне відділення . По його завершенню конферансьє запрошує гостей за стіл.
Виникає довгоочікуваний Дід мороз з онукою Снігуронькою. Вони вітають гостей з Новим Роком , піднімають святкові фужери і пропонують всім гостям встати в хоровод і заспівати традиційну пісню ” У лісі народилася ялинка ” . Після Дід мороз може загадати гостям новорічні загадки , зробити астрологічний прогноз на майбутній рік для кожного знака зодіаку ( звичайно , жартівливий ) , провести конкурс пісень про зиму , влаштувати аукціон , на який буде виставлено в якості головного лота знак наступаючого року .
Це може виявитися м’яка іграшка , картина , статуетка , брелок і т.д. А викупити лоти можливо буде не лише грошима , а ще й, заспівавши пісню , станцювавши танець , прочитавши вірші , розповівши анекдот і т.д. Снігуронька – найважливіша помічниця Дідуся Мороза – може оголосити конкурс на кращого танцюриста , кращого музиканта , кращого частівники , вручити приз за найбільш оригінальний новорічний костюм.
Підвести підсумок вечора можливо такими словами:
Нехай Новий Рік вас обдарують ,
І принесе великий успіх.
А будинку вашому нехай завжди чутна
Веселий , сріблястий сміх.
Нехай поруч з вами буде вірний друг
І в світле свято , і в негоду .
І нехай у ваш добрий будинок ,
Частіше ходить щастя!
Ми говоримо всім з сумом :
“До побачення” , –
Вже настав час розставання.
І в цей пізній зимовий час –
Звучить останній танець – він для Вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *