Конкурси на Новий Рік для дорослих

новигод

Щоб Новий Рік був веселим, влаштуйте свої гостям цікаві конкурси та ігри. Вони обов’язково піднімуть настрій присутніх і будуть сприяти позитивному відпочинку. Конкурси на Новий Рік для дорослих потрібно проводити одному чи кільком ведучим.

 Конкурси на Новий Рік для дорослих

Ялинки

Грають всі гості, конкурс на уважність. Ведучий намагається заплутати учасників і каже: “Давайте уявимо, що ми знаходимося в лісі і ви всі – різні ялинки. Потрібно показати, які ви ялинки. Коли я буду говорити: “високі”, потрібно підняти руки вгору, коли “низькі” – присісти, а коли “широкі” – розвести руки в сторони. Той, хто помилився, виходить з гри і отримує невеликий заохочувальний подарунок (маленьку цукерочку). Переможець, самий уважний гравець, який отримує головний приз.

Побачити дно

Гра унікальна і смішна і азартна, спробуйте — не пошкодуєте! Беремо два столики і набираємо дві команди по 4 людини (тільки не три!), на кожен столик ставимо такі предмети: 1. Пляшку будь-якого спиртного напою., 2. чарки., 3. Тарілку із закускою. Правила такі: перший учасник біжить до столика бере пляшку, наливає в чарку вміст і тікає! Повторяю-тікає! Другий біжить — випиває, третій біжить — закушує, четвертий знову наливає і т.д. Переможе та команда, у кого пляшка буде порожня! Настрій забезпечено і сміх теж!

Мумія

Цей конкурс, в принципі, підійде і дорослим. Він змусить гостей сміятися до упаду. Для нього знадобиться туалетний папір. Гостей розділіть на дві чи декілька команд. У кожній команді треба вибрати мумію. Решта повинні її муміфікований, тобто обмотати туалетним папером з ніг до голови. Команди повинні постаратися, щоб не було просвітів між витками туалетного паперу і встигнути випередити суперників. Можна ускладнити завдання: так само на швидкість зняти бинти з мумії, при чому бинт обов’язково повинен залишитися цілим.

Яблука

Учасники, декілька пар, встають один проти одного із зав’язаними очима. У кожного в руці по яблуку, яким вони повинні щонайшвидше нагодувати один одного.
Принцеси на горошинах

У грі беруть участь 3-4 жінки. Потрібно поставити в ряд табуретки (або стільці без м’якої оббивки) по кількості передбачуваних учасниць. На кожен табурет кладеться певна кількість круглих карамельок. Наприклад, на перший табурет – три цукерки, на другу – дві, на третю – чотири. Зверху табурети накриваються непрозорими поліетиленовими пакетами. Учасниці конкурсу, сидячи на табуреті, повинні визначити, скільки під ними цукерок.

П’ять прищіпок

Беруть участь пари. Обом зав’язують очі. Потім на обох вішаються по п’ять прищіпок. Вони повинні щонайшвидше позбавити один одного від них. Природно, уболівальникам здається, що вони б все це виконали швидше. Тоді готують двох добровольців, зав’язують їм очі, але “забувають” причепити по п’ятій прищіпці. По чотири прищіпки вони знаходять, при цьому всі присутні допомагають їм, голосно рахуючи: “Одна, дві, три… чотири!” Але п’яту знайти ніяк не можуть.

Спіймай сніжок 

Гості діляться на дві команди. Один з учасників команди стає поодаль від інших, бере в руки паперовий пакет або відерце. Решта отримують набір “сніжків” – паперових грудочок або м’ячиків. Завдання для членів команди: потрібно так кидати сніжки, щоб вони всі опинилися в пакеті або відерці. Перемагає та команда, яка зробить це швидше.

 

Втримай сніжинку

Це командний конкурс-естафета. Кожній команді видається шматочок вати. Один з членів команди починає дути на вату, намагаючись, щоб “сніжинка” як можна довше протрималася в повітрі. Ведучий засікає час. Коли впаде сніжинка, починає дути наступний гравець команди. Виграє та команда, чия “сніжинка” повисить в повітрі довше всього в загальному командному заліку.

 

Робін Гуд

Це гра на спритність. Для неї потрібні дві капелюхи, коробки, м’ячики, відерця, стілець, кільця. Варіантів цієї гри є багато. Можна вибрати для своїх гостей найбільш прийнятний. Отже, гості одягають капелюхи і перетворюються в Робін Гудів. Треба закинути всі м’ячики в стоять віддалік коробки або відерця. Можна з перевернутого стільця зробити кільцеброс і надягати кільця на його ніжки. Можна постаратися збити м’ячиком стояв віддалік предмет.

 

Конкурс «Трубочки»
Поставте дві ємності з шампанським або іншим спиртним напоєм (для дітей – з соком) і вставте в кожну однакову кількість трубочок. Дві команди учасників повинні випити разом весь вміст. Хто швидше, той і переміг.

 

Телеграма Діду Морозу

Діти за допомогою провідного добирають і записують на аркуші паперу 13 прикметників. Наприклад: товстий, повільний, голодний, сумний, брудний і тому подібні. Тепер ведучий просить допомогти йому скласти телеграму Діду Морозу. Діти повинні вставити відсутні прикметники в такому порядку, як вони записані на аркуші. Текст телеграми:

«… Дідусь Мороз!
Новий рік – це самий … свято в році.
Всі … діти дуже чекають твого … приходу.
Ми обіцяємо заспівати тобі … пісні, станцювати … танці!
Нарешті настане … Новий Рік!
Хоч і не хочеться згадувати про … навчанні, але
Ми обіцяємо отримувати тільки … оцінки.
Так що, не забудь взяти з собою свій … мішок і вручити нам … подарунки.
З повагою, твої … хлопчаки і дівчата…!»

Конкурс «На роздягання»
Щоб розважити друзів в Новий рік, поділіть їх на 2 команди. Завдання – зняти з себе яку завгодно одяг, і викладати її в лінію. Виграє команда, в якій смуга з одягу довшим.

Сніговий ком

Гра для того, щоб “викупити” подарунки з мішка Діда Мороза. Всі гості сідають у коло і по ланцюжку передають “сніжний ком” (м’ячик або кульку з паперу). При цьому Дід Мороз каже:

“Сніжний ком катаємо,
До «п’яти» вважаємо –
Раз, два, три, чотири, п’ять –
Тобі вірші читати.
Або, наприклад:
Тобі пісню виконувати…
Тобі танець танцювати…
Тобі загадку загадати…

Той, на кому зупинився сніжок, виконує завдання, отримує подарунок з мішка діда Мороза і виходить з кола. А гра продовжується далі до тих пір, поки всі гості не отримають довгоочікувані призи.

 

Прикрась ялинку

Для конкурсу потрібні дві невеликі штучні ялинки. Вибирається два гравця, кожен отримує по вудки з гачком на кінці. Перед ним розкладаються саморобні ялинкові прикраси та іграшки. Завдання: підчепити іграшку гачком на вудочці і повісити акуратно її на ялинку. Виграє той, хто нарядити ялинку швидше. Крім того, інші гості повинні також оцінити те, наскільки красиво вбрана ялинка.

 

Кульки

Вибирається кілька учасників і кожен з них отримує кульку. Він повинен покласти її перед собою. Потім ведучий зав’язує всім очі і дає команду роздавити кульку ногою. Виходить дуже смішно: адже гості не бачать кульки, а ті постійно вислизають і відлітають в сторони.

 

Збери сніжки

Кожен з учасників отримує по невеликому цеберку або по кошику. Ведучий зав’язує всім очі і розкладає навколо “сніжки” (м’ячики, маленькі кульки або грудочки паперу). Потрібно по команді з зав’язаними очима набрати у відро якомога більше сніжків. Коли всі сніжки зібрані, учасникам розв’язують очі і пропонують перерахувати свої сніжки. Той, у кого сніжків найбільше, отримує головний приз.

 

Мета

Беруть участь тільки чоловіки. Завдання – потрапити в ціль. Перед кожним учасником ставиться на підлогу порожня пляшка. Кожному до пояса провідний прив’язує шнурок з олівцем на протилежному кінці. Потрібно опустити олівець в пляшку, не торкаючись до нього руками.

 

Ріпка новорічна 

Учасникам пропонується інсценувати всім відому казку про ріпку. Потрібно вибрати 7 персонажів, кожен з яких повинен виконувати свої дії в той час, як провідний буде розповідати казку. Як тільки ведучий називає персонажа, той робить те, що задумано.

Ріпка – вдаряє руками по колінах, ляскає в долоні і кричить: ”Оба-на!”
Дід – потирає руки: “Так-так-так…”
Бабка – загрожує діду кулаком зі словами : “Вбила б!”
Внучка – кокетливо знизує плечима: “А що? Я готова!”
Жучка – чухає за вухом: “Блохи набридли!”
Кішка – каже протяжно “Мяу!”
Мишка – похитує головою і пищить: “Ось і догралися!”

 

Висока чутливість

Для гри вибираються тільки жінки. Вони стають спиною до стільців, ведучий кладе на стільці якісь предмети і пропонує жінкам сісти на стільці. Потрібно без допомоги рук визначити, на що жінка сіла. Виграє та учасниця, яка зробить це швидше.

 

Сіамські близнюки – конкурси на Новий Рік 2014

Два учасника підходять один до одного, стають пліч-о-пліч і обіймають один одного. При цьому виходить, що в одного з них залишається вільною права рука, а в іншого – ліва. Тепер ці учасники – сіамські близнюки і повинні виконати якесь завдання двома своїми вільними руками. Приміром, їм пропонується вирізати сніжинку з паперу, зашнурувати черевик, упакувати подарунок тощо.

Гра “Новорічні молекули”

Ця гра хороша для танцювальної частини новорічного вечірки, особливо якщо ваше новорічне свято багате гостями. Щоб вони і не мріяли понудьгувати, відразу розвеселіть їх цією масовою грою. Для цього розпорядник свята пропонує танцюючим виконувати різні команди. Наприклад: «Утворіть молекулу з трьох атомів (людей), спосіб з’єднання – “підліктевий”. Реакція пішла!» або «Створіть молекулу з п’яти атомів, спосіб внутрішньомолекулярного зв’язку – “права рука – коліно правого (лівого) сусіда”. Реакція почалася!» Природно, що утворення кожної нової молекули супроводжується загальним сміхом. Кожна нова молекула деякий час існує в просторі танцювальних рухів до перетворення в наступне з’єднання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *