Конкурси на Новий Рік для дітей

нов гол

Конкурси на Новий Рік для дітей – підходять для дітей будь-якого віку, з їх допомогою свято пройде весело та принесе масу позитивних емоцій.

Конкурси на Новий Рік для дітей

Мишоловка

Два учасники створюють “мишоловку” : беруться за руки і водять хоровод. Всі інші – миші бігають навколо, то в середині. Ті, хто в мишоловці, ходять з піднятими вгору руками по колу і приказують: “Як нам миші набридли, все погризли, все поїли. Ми поставимо мишоловку, переловим всіх мишей”. На останніх словах руки опускаються і ті “миші”, які залишилися в “мишоловці”, приєднуються до хороводу. Далі гра продовжується до тих пір, поки не залишиться одна сама уважна “мишка”. Вона і виграє.

Скомкай сніжок

Кожному з учасників видається шматочок паперу (можна газети). За сигналом ведучого потрібно скачати з паперу такої “сніжок”, щоб він помістився в кулаці. Переможе той, кому вдасться це зробити першим.

Телеграма Діду Морозу

Діти за допомогою провідного добирають і записують на аркуші паперу 13 прикметників. Наприклад: товстий, повільний, голодний, сумний, брудний і тому подібні. Тепер ведучий просить допомогти йому скласти телеграму Діду Морозу. Діти повинні вставити відсутні прикметники в такому порядку, як вони записані на аркуші. Текст телеграми:

«… Дідусь Мороз!
Новий рік – це самий … свято в році.
Всі … діти дуже чекають твого … приходу.
Ми обіцяємо заспівати тобі … пісні, станцювати … танці!
Нарешті настане … Новий Рік!
Хоч і не хочеться згадувати про … навчанні, але
Ми обіцяємо отримувати тільки … оцінки.
Так що, не забудь взяти з собою свій … мішок і вручити нам … подарунки.
З повагою, твої … хлопчаки і дівчата…!»

Сніжна королева

Завдання для кожного учасника – розтопити чари Снігової королеви. Кожен отримує по кубику льоду і повинен зробити так, щоб кубик розтанув. Як вийде в них розтопити лід – діти повинні вирішити самостійно. Потрібно розтопити кубик швидше за інших. Переможець отримує приз.

Забирай-ка

В конкурсі беруть участь дві людини. Вони сідають по обидві сторони від маленького столика або стільця. На стіл кладеться приз (наприклад, невелика цукерочка або шоколадка). По команді ведучого учасники повинні швидко покласти руку на приз. Тому, хто це зробить швидше (чия рука виявиться знизу), приз і дістається.

Конкурс «Вгадай предмет»
Учасники цієї гри на Новий рік встають спиною до глядачів. Позаду кожного поставте стільці і непомітно покладіть на них з одного предмета. Гравці повинні сісти на стілець і вгадати, що знаходиться під ними. Перемагає той, хто швидше правильно визначить предмет.

Яблука

Учасники, декілька пар, встають один проти одного із зав’язаними очима. У кожного в руці по яблуку, яким вони повинні щонайшвидше нагодувати один одного.
Художники

Ведучий викликає дві-три пари гравців. Гравці кожної пари сідають за стіл поряд один з одним. Одному зав’язують очі, кладуть перед ним лист паперу і дають ручку або олівець в руку. Всі решта присутніх задають кожній парі завдання – намалювати новорічну картинку. Гравець в кожній парі, у якого очі не зав’язані, уважно стежить за тим, що малює його сусід і говорить йому, куди вести ручкою, в яку сторону. Той слухає і малює те, що йому говорять. Виходить дуже смішно. Перемагає пара, яка швидше і краще виконає малюнок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *