Ігри Новий Рік

нов рик

Ігри Новий Рік для будь-якої компанії – це хороший вибір, тільки організацією свята має займатися декілька учасиків. За допомогою ігор Новий Рік ви зустрінете весело та з прекрасним настроєм.

Ігри Новий Рік

Видувалки

Два учасники сідають за стіл, посеред якого лежить надувна кулька. Учасникам пояснюють, що їм належить із зав’язаними очима здути кульку на територію супротивника. Поки їм зав’язують очі, кульку тихенько міняють на тарілку з борошном…

Малювалки

Заздалегідь приготуй аркуші з намальованими карлючками (на що вистачить твоєї фантазії). Учасникам запропонуй домалювати на папері малюнок на певну тематику, наприклад – новорічну. Виграє той, у кого вийде найкрасивіший малюнок.

Каблучка

Учасники за столом беруть у рот сірник. На сірник першого учасника надівається каблучка і потім по черзі передається без допомоги рук зі сірники на сірник. Той, хто впустив каблучку – вибуває зі гри.

Коліна

Учасники за столом кладуть свої руки на коліна сусідів. Долоні по черзі мають плескати по колінах. Хто помилився і ляснув не вчасно – програв. Головне – не бити дуже сильно, інакше залишаться синці.

Несміяни

Учасників попереджають, що не можна сміятися. Всі сидять і по команді беруть сусіда праворуч за вухо, потім за ніс, за лікоть, за коліно і т.д. Хто засміявся, вибуває зі гри.

Повторялки

Якщо ви зможете повторити за мною слово в слово три будь-які фрази, то отримаєте приз!
– перша фраза: «Який сьогодні чудовий вечір!»
– другу фразу ведучий спеціально вимовляє невпевнено: «Ви просто прекрасні».
– відразу ж після слів гравця ведучий розводить руками і з сумом промовляє третю фразу: «Ось ви і програли!»

Учасники найчастіше помиляються і запитують, де вони помилилися.

Яблука

Учасники попарно стають один навпроти одного із зав’язаними очима і з яблуком у руках. Завдання: якнайшвидше нагодувати свого партнера яблуком.

Прищіпки

Кільком парам учасників зав’язують очі. На кожного учасника чіпляють по п’ять прищіпок. Завдання: якнайшвидше познімати один з одного прищіпки. На одну з пар “забувають” причепити по п’ятій прищіпці, і вони, звичайно, ніяк не можуть її знайти.

Лотерея

Організуй новорічну лотерею зі смішними, корисними і зовсім непередбачуваними подарунками та сувенірами, заради яких учасники повинні будуть показати оригінальний номер – заспівати, станцювати, розсмішити всіх анекдотом або показати сценку. По суті, така лотерея – це вже половина твоєї роботи, адже її зроблять за тебе учасники, розважаючи всіх присутніх. Тобі ж залишається тільки заздалегідь потурбуватися про призи і подарунки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *