Фільми про Новий Рік

На Новий рік хочеться створити навкруги себе святкову атмосферу, а на вихідні чудово переглянути всією родиною новорічні фільми.

Найкращі фільми про Новий рік, які створюють святковий настрій.

Фільми про Новий Рік

1. “Іронія долі або з легкою парою”

Напевно, немає людини в нашій країні, яка би не бачила цей фільм про Новий рік. Для насвін, як і раніше, залишається найулюбленішим і новорічним.

2. “Чародії”

Цей музично-комедійний фільм, знятий за сценарієм братів Стругацьких в 1982 році, ставкультовим новорічним фільмом в Україні.

3. “Один вдома”

Цей веселий фільм вже давно увійшов в традицію щорічного новорічного перегляду як для дорослих, так і для дітей.

4. “Інтуїція”

Ще одна історія про те, що любов творить чудеса, особливо в новорічний час, коли за вікнами падає різдвяний сніг, а серце просить тепла і ніжності.

5. “Службовий роман”

Цей фільм – традиція, без якої складно уявити новорічні свята (також як і без “Іронії долі”)

6. “Поганий Санта”

Ця історія про злодія, який пограбував магазини перед Різдвом, але знайомство з однимхлопчиком змусило його стати зовсім іншою людиною.

7. “Відпустка по обміну”

Один з кращих фільмів у жанрі романтичної комедії. І хоча Різдво в цьому фільмі не граєособливо важливу роль, пошуки любові і віра в чудо змушують нас дивитися це кіно знову і знову.

8. “Вечори на хуторі поблизу Диканьки”

Екранізація повісті Миколи Гоголя “Ніч перед Різдвом” з циклу “Вечори на хуторі поблизуДиканьки”. Фільм просякнутий духом українських різдвяних традицій.

9. “Реальна любов”

Фільм, який дарує надію на те, що всі наші найзаповітніші мрії збудуться під Новий рік.

10. “Карнавальна ніч”

Цей добрий комедійно-музичний фільм про Новий рік дивилися наші бабусі і дідусі, батьки і ми самі. Новорічний настрій забезпечено.

11. Сім’янин / The Family Man (2000)

Що б ви обрали: бути президентом великої інвестиційної компанії, жити в розкішній квартирі вартістю в мільярд доларів, їздити на останній моделі Ferrari і одночасно бути холостяком, або працювати продавцем автошин у “Великого Еда”, купувати одяг у супермаркеті і пересуватися рідним передмістям на вмісткому й ще не дуже старому мінівені?
Не поспішайте з відповіддю, адже не дарма доля, в особі “обдовбаного” чорношкірого Діда Мороза, надає Джеку шанс спробувати обидва варіанти. І, повірте, не дивлячись на велику кількість комічних ситуацій, які тепер є невід’ємною частиною його життя, Джека чекає тяжкий вибір.

12. Ласкаво просимо, або Сусідам вхід заборонено / Deck the Halls (2006)

У маленькому північноамериканському містечку напередодні Різдва якраз оголошувати військовий стан: один з жителів вирішив прикрасити свій будинок ілюмінацією, яку було б можна бачити з космосу. Це не припало до душі селянам і особливо його найближчому сусідові.

13. Мишаче полювання / Mousehunt (1997)

Брати Ларс і Ерні Шмунц не приділяють особливого значення успадкованому ними старому напівзруйнованому особняку до тих пір, поки вони не взнають, що їх рихла нерухомість вартує мільйони. Та є одна проблема.

Щоб продати дім, брати повинні позбутись від його єдиного і впертого жителя — маленької, але дуже настирної мишки. Те, що спочатку здається дитячою грою, становиться грандіозною битвою.

14. Новий рік скасовується

новий рык выдмы6

Напередодні новорічних свят дві дівчини Катя і Женя влаштувалися підробити в супермаркет. Перед самим закриттям магазина їх абсолютно випадково замкнули в роздягальні.

З великими труднощами через деякий час, вибравшись з роздягальні, вони з жахом зрозуміли, що Новорічну Ніч їм доведеться провести в безлюдному супермаркеті. Але незабаром дівчата виявили, що вони тут не одні. По залу бродили двоє підозрілих молодиків. Хто вони? І як сюди потрапили?

Також вашої уваги достойні такі новорічні фільми:

  • «Старый Новый год» (New Year’s Eve). 2011 год
  • «Фред Клаус, брат Санты» (Fred Claus). 2007 год
  • «Елки». 2010 год
  • «Четыре Рождества» (Four Christmases). 2008 год
  • «Санта на продажу» (Rare Exports). 2010 год
  • «Подарок на Рождество» (Jingle All the Way). 1996 год

Приємного перегляду та новорічного настрою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *