Де зустріти Новий рік 2014

новий

З наближенням свята Нового року всі ми приймаємо рішення де зустріти Новий Рік як його відсвяткувати. Пропонуємо вам різні варіанти зустрічі Нового Року.

Де зустріти Новий рік 2014

1. У сімейному колі.

Варіант досить популярний, адже сім’я – це найрідніші люди, які у вас є. Переважно так святкують одружені люди, люди, які вже мають дітей. Звісно це не найвеселіший варіант святкування, але його можна зробити цікавим для всієї родини.

2. З друзями на хаті.

Це варіант суперовий, особливо для молоді. Тільки треба мати ще хату. Багато батьків відмовляються приймати у своєму будинку наприклад друзів сина, щоб часом де її не спалили чи все не розбомбили по п’яні. Така зустріч буде веселою та шумною

3. З коханою людиною.

Якщо у вас шалене кохання чи ви тільки закохалися, чому б не відсвяткувати Новий рік наодинці. Посидіти романтично повечеряти, зайнятися коханням. Що ще потрібно для повного щастя?

4. Новий рік у Карпатах.

Подібний варіант святкування також досить популярний. Інколи хочеться подихати свіжим повітрям, покинути місто, де так багато людей. Варіант не з дешевих, але воно того вартує.

5. Біля ялинки.

А навіщо витрачатися на різні поїздки, посиденьки. Чому не взяти шампанське, друзів і піти у центр міста до ялинки? Там багато людей, відчуєте атмосферу приходу Нового року, петарди вам хтось кине під ноги. :)

6. У ресторані, барі.

Цей варіант вибирають переважно люди, які не мають можливості святкувати Новий рік у когось на хаті. Тоді краще вже замовити кабак, зібрати друзів і там святкувати.

7. Новий рік за кордоном.

Є також певна кількість людей, яким набридає сніг, морози і вони на Новий рік їдуть на заморські курорти. Там і тепло, дівчата, масажі, море, випивка. Чому б собі такого не дозволити, звісно якщо фінансово це не буде занадто)

8. У поїзді.

Нещодавно розмовляв із знайомим, то він сказав, що їде з колегами у Крим на екскурсію, а Новий рік спеціально будуть святкувати саме у транспорті. Там за його словами своя атмосфера свята.

9. Вдома на дивані.

Вдома краще. Увімкнути телебачення, послухати привітання президента, дивитися концерти.

10. Взагалі не святкувати.

Прийти додому, повечеряти і лягти спати. Нащо мені ці крики і галаси. І гроші зекономите.

Де святкувати Новий рік – вибір за вами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *